ankara escort
Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
BBP: Kararımız HDP’nin kazanma
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Ağrı, Batman, Bingöl,
Bahçeli’den Kocamaz yorumu
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Mersin’de başvurusu süresi dolduğu için başvur
C.Ü. ÖĞRENCİLERİ FIRAT YILMAZ
Cumhuriyet Üniversitesi'nde (C.Ü.) eğitim gören öğrenciler, Ege Üniversitesi'nde
Tanzimde büyük skandal! Bedava
CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, tanzim satışlar için bedava verilen 36 bin
TCDD Genel Müdürü görevden alı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nda görevden alma süreci devam ediyor. TCDD İşlet
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNDE ADALETSİZLİK SÖZ KONUSU!

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNDE ADALETSİZLİK SÖZ KONUSU!

  Bu haber 20 Ocak 2018, Cumartesi 12:15:52 eklenmiştir.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNDE ADALETSİZLİK SÖZ KONUSU! Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünde Adaletsizliğin söz konusu oldu iddia edilmektedir.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünde Adaletsizliğin söz konusu oldu iddia edilmektedir.

www.sikayetimvar.com sitesine şikayette bulunan "Mukaddem" adlı şikayetçi kullanıcı "Cumhuriyet Üniversitesi Makine Mühendisliğinde Adaletsizlik Söz Konusu" diyerek A.Y.  adlı hocanın arkasını dönüp (kaba etinden bahsederek) "muhatap olacağınız yer burası" gibi aşağılayıcı cümleler kullandığı iddia etmektedir. Şikâyetçi kişi ayrıca hocanın yaptığı son sınavdan 200 öğrenciden sadece 12'sinin geçtiği bunun düzgün bir eğitim verilmediğinin göstergesi olduğunu öne sürülmektedir. Çoğu öğrencinin bu hocadan korktuğu ve başının yanmaması için şikayette bulunamadığı ise iddialar arasında.

Cumhuriyet Üniversitesinin durumu Rektör Alim Yıldız'ın yaklaşık 1.5 yıl önce atanmasından sonra nasıl bir hal aldığı öğrenci ve personel mağduriyetlerinin ortaya çıktığı bilinirken bu öğrenci şikayetinin ise bunun somut bir göstergesi olarak kabul edilmektedir.

İŞTE ŞİKÂYETÇİ KİŞİNİN O MÜRACAATI 
ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
Özgür
Gerçekler
Üniversiteye il dışından gelen bir öğrenciyim ve abilerim farklı okullarda okudu. Hiç bu kadar iğrenç yapılanan kampüs yoktur sanırım. Diğer konu ise Abdullah ERGÜN hocanın hakkının yendiğini düşünüyorum. Adam dersini düzgün anlatan birisi ancak ben yoğunluğuna söyle şahidim. En basit anlatacağım konu danışmanımızın almadığım dersi bana bana verdiği için düzeltmek için elinden geleni yapıyor.hoca sınavlarda bizi zorlamıyor diye şikayet etmek bence ayrı bir psikolojik sorun olsa gerek. Varsa bir sıkıntınız gerekli yerlere şikayetinizi yapın buralarda saçma sapan yazılar yazmayın.
OOPS
BIL
Bizim hocalarla sorunumuz yok. Bizim hocalar bir şeyden anlamadıkları için kafalarına göre not veriyorlar. Bazı hocalarımız teknokent te çalışıyorlar (okula geldikleri yok) yanlarında çalışanların hiç not sorunu yok. Bazı derslerimizede araştırma görevlisi geliyor ne anlattığından haberi yok. bu sene sonu mezun olacağız sonumuz hiç iyi değil. sayın rektorum fakulte fakulte geziyorsun yaptığın yol,turnike v.b. anlatana kadar ders kalitesini yükselt. ALLAH sana AKIL VERSİN
smyo
SMYO
Doğru diyorsun Abdullah ERGÜN'ün bir hafta dersine düzgün geldiğini görmedim.. 30dk ders işliyor toplantım var,başım ağrıdı,telefon geldi, müdürlükte işim var diye ders yapmıyor.. Rüşvet olarakta toplama,bölme bilmeyen öğrencileri geçirerek kendisini şikayet etmelerine engel olmaya çalışıyor... Sayın rektörüm bu hoca yönetimdemi çalışsın dersmi versin ? utanmadan gece derside alıyor.. Buna engel olun bende eğer derimize telrar gelirse YÖK'e yazacağımmm... HABERİN OLA
cum58
Sivas MYO
O da bir şeymi? Bizim okul müdürü seçmeli dersimize giriyor? Müdür yardımcısıda Matematik dersine geliyor. Bir hafta düzgün derse girdiklerini görmedim.. Durumu Bölüm Başkanına söyledim bana "O adamla beni takma" dedi.. Ben yüksek notla geçtim ama herkes geçti derse gelen gelmeyen,çalışan çalışmayan Bütünleme sonuçlarını bekliyorum eğer bazı arkadaşlar geçerse bu durumu YÖK'e mektupla bildireceğim o zaman 3 saatlik dersi 1 veya 2 saat yapmak neymiş abdullah hocaya göstereceğim ve müdüre..
Mukaddes
Pehh
Şikayetin varsa dilekçeni yaz arkadaş. Korkun nedir? Dersten mi bırakacak? E zaten bırakıyormuş dediğine göre. Mezun olup özel sektörde işe girince neler göreceksin neler. Şu basit olayda bile hakkını savunamıyorsan iş hayatında çok çekeceğin var. Yönetimi beğenmesemde yönetime iletilmemiş bir şikayetle yönetimi suçlamak çokta doğru gelmedi bana. Hem yönetimi sıkıştıracak onca konu varken bu şikayet biraz romantik kaçmış sanki.


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.