ankara escort
Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
BBP: Kararımız HDP’nin kazanma
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Ağrı, Batman, Bingöl,
Bahçeli’den Kocamaz yorumu
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Mersin’de başvurusu süresi dolduğu için başvur
C.Ü. ÖĞRENCİLERİ FIRAT YILMAZ
Cumhuriyet Üniversitesi'nde (C.Ü.) eğitim gören öğrenciler, Ege Üniversitesi'nde
Tanzimde büyük skandal! Bedava
CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, tanzim satışlar için bedava verilen 36 bin
TCDD Genel Müdürü görevden alı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nda görevden alma süreci devam ediyor. TCDD İşlet
ÜNİVERSİTEDE KEYFİYET, HUKUKSUZLUK VE AYMAZLIK SALGINI VAR!

ÜNİVERSİTEDE KEYFİYET, HUKUKSUZLUK VE AYMAZLIK SALGINI VAR!

  Bu haber 25 Ocak 2018, Persembe 02:36:37 eklenmiştir.
ÜNİVERSİTEDE KEYFİYET, HUKUKSUZLUK VE AYMAZLIK SALGINI VAR! Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde hakim olan keyfiyet ve hukuksuzluk, aymazlık PİK yapmış durumdadır.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cumhuriyet Üniversitesinde kendi konforları ve küçük çıkarları pahasına personeli mağdur ederek yaşamlarını küle çevirecek bir yangını körüklediği unutulmamalıdır.

Yaşanan bu olaylarla açıklanabilir tek şey, başta üniversite yönetimi olmak üzere bu oyunun sahnelenmesini sağlayanların kişisel ikbal arayışlarıdır!

Hukuk devletini, temel hak ve özgürlükleri katledenlerin yarınlarımızı daha fazla karanlığa çevireceği unutulmamalıdır.

Üniversitesi yönetimi, hukuksuzluğa ve aymazlığa derhal son vermelidir.  Hiçbir üniversite personelin hakkını, hukukunu sahnelenen birilerine yaranma, peşkeş çekme oyununa feda etmeyeceğimizin,  hiç kimsenin kazanılmış, özlük hakları da keyfi biçimde gasp ettirmeyeceğiz.

Bu konuda gerek ulusal gerekse uluslararası alanda her türlü adımı attığımızı, atmaya devam edeceğimizin bilinmesini istiyoruz!

Bugün bu kirli oyunun parçası olanların yarın hukuka ihtiyaç duyduklarında yalnız kalacaklarını akıllarından çıkarmamalarını hatırlatıyoruz!

Cumhuriyet Üniversitesinde yaşatılan tüm personel mağduriyetleri, hukukuz uygulamalar ve tanınamazlıklar, görevi kötüye kullananlar, çalışma barışını, huzurunu bozan, çalışanları arasında ayrım gözetenler ile ilgili YÖK Başkanlığı tarafından acil olarak başta rektör ve sorumlu idareciler ile ilgili bir soruşturma başlatmalı ve görevlerinden uzaklaştırılmalıdırlar.

Cumhuriyet Üniversitesinde korkulan ve yaşanması olası olduğu konuşulan ani ve fevri hareketler, davranışlar başlamadan yükselmiş olan tansiyon ve ateş derhal devletimizin yetkili organları tarafından düşürülmeli, Sivas’a YÖK tarafından huzur getirecek yeni bir rektör atanmalıdır.

Cumhuriyet Üniversitesinde yaşatılan her türlü mağduriyetler açık ve nettir!  Başını öne eğip “Sus pus” olmuş, “sınmış”, “ruhunu kaybetmiş” bazı idari, akademik personeli de buradan kınıyoruz! 

 

 

EGEMEN GAZETESİ YAZIM AİLESİETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!

bindik bir alamete
torpille bir yerlere atanmış hastane yetjkilileri ve torpille hoca olan idarecilik vasfından uzak kişilerden ne beklenirki. öğrenci perişan. çalışan perişan. yapmadıkları mobing yok. nerde müslümanlık hak hukuk. bu güne kadar böyle zulm görülmedi. insanlar pisikolojik çöküş yaşıyor. bir yere idareci olmak, öğretim üyesi olmak bu kadar basit olmamalı. öysm sınavlarıyla kpss den atanmalıdırlar.
Murat Demirci
..
Cumhuriyet universitesi bilim uretmiyor, boyle bir derdi de yok. Rektörlük maksat konferans seminer sayisi artsin diye surekli abuk sabuk konulu toplantilar organize ediyor. Pozitif bilime dair ne potansiyelleri var, ne de niyetleri. Hepsi din ulemasi olma yarisindalar.sanirsin bu milleti sirat koprusunde bunlar sirtinda gecirecekler. Baylar din adami olmak once insan olmaktan gecer, ranttan, torpilden degil. Rektör bey yaptigi torpillerle trend olmus. Hakan yekbas bey vicdansizligiyla ve asik suratiyla nam yapmis vs. Birisi bunlara gulmeyi yasaklamis gibi.hangi islami temsil ediyor bu asik suratli adamlar?? Gelelim universite akademisyenlerine. Hepsi kendi kariyerlerinin ve aldiklari ucretlerin pesinde. Bu akademisyenlerle bu universitenin vay haline.koskoca kelli felli proflar zerre kadar da olsa yanlisa gik diyemiyolar, hepsi pisirik. Ogrenciye karsi calisana karsi gelince hava binbesyuz, ama yonetime karsi hepsi tavuk yurekli vesselam..Ogrenciler robotlasmis. Ne dayatilirsa eyvallah diyorlar zaten, orgutluluk sifir. Universitede her anlamda durum icler acisi


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.