Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Betboo
Türkiye'nin son koronavirüs ta
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'nin son koronavirüs tablosunu açıkladı.
Erdoğan: İl bazında 65 yaş üst
"Maske cezalarının kamu kurumlarında yapılacak işlemler öncesi ödenmiş olması ge
TTB'den korkutucu koronavirüs
Türk Tabipler Birliği Covid-19 İzleme Grubu'nun koronavirüs raporu açıklandı. 85
Bilim Kurulu üyesinden açıklam
Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, "Olumsuz duruma karşı bugü
SİVAS’TA İLK DERS ZİLİ ÇALDI…
Sivas'ta 2020-2021 yüz-yüze eğitim-öğretim dönemi başladı. Sivas Belediye Başkan
REKTÖR ALİM YILDIZ’IN TEKRAR ATANMASI MÜMKÜN GÖRÜNMÜYOR!...

REKTÖR ALİM YILDIZ’IN TEKRAR ATANMASI MÜMKÜN GÖRÜNMÜYOR!...

  Bu haber 26 Ocak 2020, Pazar 03:36:26 eklenmiştir.
REKTÖR ALİM YILDIZ’IN TEKRAR ATANMASI MÜMKÜN GÖRÜNMÜYOR!... Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesinde malzeme eksikliği, sorunlara çözüm odaklı yaklaşılmaması ve yaşanan hasta mağduriyetleri ile ihmal ve ilgisizlik nedeniyle hastalara tam anlamıyla tedavi hizmetinin verilemediği yönündeki somut veriler birkaç haftadır Sivas’ın gündeminde.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesinde malzeme eksikliği, sorunlara çözüm odaklı yaklaşılmaması ve yaşanan hasta mağduriyetleri ile ihmal ve ilgisizlik nedeniyle hastalara tam anlamıyla tedavi hizmetinin verilemediği yönündeki somut veriler birkaç haftadır Sivas’ın gündeminde. Konu ile ilgili AKP Sivas Milletvekili Semiha EKİNCİ´nin Sivas SRT televizyon kanalında gazetecilerin sorunlarını cevaplarken yaptığı açıklamalar çok önemli bulundu. AKP Sivas Milletvekili Semiha EKİNCİ Sivas SRT televizyon kanalında yaptığı açıklamalar Üniversite camiasının ve Sivas kamuoyunun Rektör Prof.Dr. Âlim Yıldız’ın tekrar Rektör olarak atanmaması isteğinin bir anlamda perçinleştirmiş olduğu ve AKP iktidarının Sivas ile ilgili önemli gelişmelere imza atacağının sinyali olarak değerlendirildi.

Ayrıştırıcı, öteleyici, sorun çözmek yerine sorun yarattığı sıkça dillendirilen Rektör’ün yerine kapsayıcı, sorun çözen ve şimdiye dek yapılan hasarları onaracak, Üniversiteyi tanıyan, hoşgörülü bir Akademisyen’in Rektör olarak atanması kamuoyunun beklentileri arasında.

İŞTE AKP MİLLETVEKİLİNİN SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARI:

 ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
Zeynep
SABIR İKİNCİ AKILDIR. ŞİMDİ KONUŞMA ZAMANI
Şimdi birde şaziye okatan gerçeği var. Nedir? Kendileri heykel olayında rektör tarafına geçmiş ve dik durmasını iyi bilen şahsımı yıpratmak için elinden geleni yapmıştır. Sanatını satmıştır. Ne için? Üniversitede çalışabilmek için. Maaş için. Gelip benim evi temizlesen üniversitenin iki katı maaşı alırdın benden. Yeterki sanatını satmasaydın. Ama eskiler hep derya yaşlandıkça para ve yaşama hırsı artar diye. Tamda işte öyle. Oysaki kefenine bile o para kısmet olmayacak. Çünkü sağolsun belediyemiz veriyor onu.:)) Ayrıca cepli kefen daha icad edilmedi şaziye. Yapma dedim etme dedim şaziye kırdırdın kaburganı kıymetli eşine şaziye. Neyse bu yeter. Şimdi gelelim kürşat taydaş gerçeğine. Kendileri derste bir heykelimiz vardı birden bire kayboldu diyerek tepkisini göstermişt. Tamamda kürşat sen bu uğurda ne yaptın. Arkadaşlarına diyemezmiydin ben öncülük ediyim birlikte tavrımızı koyalım arkadaşlar diye. Kalıbını gören bişey zanneder. Delikanlı ol. Söyle bakalım ne yaptın. Yoksa arkan yemedi mi? Neyse sen yalaka öğrencilerinle devam et bakalım. O kadar zavallısınki başındaki dekanla dalga geçebilecek kadar. Hani demiştinya arkadaşlar dekanınız ud resitali vermiş yurt dışında diye alay ederek. Şimdi ey kürşat o dekan profesör bişeyler üreten bir hoca. En azından dedikodu üretmiyor. Peki sen dedikodudan başka ne ürettin. Bağlamadan öteye geçemedin. Öğrenci süründürdün. Yalakalıkla geçti ömrün. Eş.k olsa 15 senede dil sınavını geçerdi. Geçemedin kürşat geçemedin. Bir tek yoldan geçtin karşıdan karşıya;)
Zeynep
MERMERDEN TAHRİK OLAN
Güzel Sanatlar Fakültesi önünde duran gariban bir sanat eserinden tahrik olabilecek kadarsın. Hani o bir gece ansızın kaybolan eser. Biz o garibanın yokluğunu bile hoca söyleyene kadar anlamadık. Seni nasıl tahrik etti anlamadık. Gerçi sen değil misin ensar vakfının kurucularından olan!..Acıyorum senin gibi Türkiye Cumhuriyeti Devleti düşmanlarına. Yıkamazsınız, yıkamayacaksınız. BENİM NAÇİZ VÜCUDUM ELBET BİR GÜN TOPRAK OLACAK;FAKAT TÜRKİYE CUMHIRİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAK... M.KEMAL ATATÜRK
Zeynep
HAKSIZLIK DİZ BOYU
Diktatörlüğe çok özenmişti. Ve bu konuda çokta başarılıydı. Onunda sonu geldi tabi. Öğrenci sömüren rektörüde Sivas görmüş oldu. Daha önce görmemiştik doğrusu. Yanındaki dört tane yalakayıda yollamanın mutluluğuyla.Son olarak yan otur alim az benzin yakarsın diyoruz.


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.