Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Selçuk Özdağ'a saldırı anının
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a cuma günü evinin önünde s
Sağlık çalışanlarına getirilen
Sağlık Bakanlığı tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamında sağlıkçılara yönel
Huzurevleri ve bakımevlerinde
Türkiye'de koronavirüs tedbirleri gereğince huzurevleri ve bakımevlerinde kalanl
Kılıçdaroğlu: Bütün apartman g
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Apartman Görevlileri Buluşması'nın açılışında kon
Bilim Kurulu üyesi açıkladı: N
Bilim Dalı Başkanı ve Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Yeşim Taşova
BENDE YALÇIN TOPÇU’YU ALLAHA HAVALE EDİYORUM…

BENDE YALÇIN TOPÇU’YU ALLAHA HAVALE EDİYORUM…

  Bu haber 08 Eylul 2010, Carsamba 11:27:01 eklenmiştir.
BENDE YALÇIN TOPÇU’YU ALLAHA HAVALE EDİYORUM… Sayın Yalçın Top’çu, Sayın Devlet Bahçeli’ye ve arkadaşlarına “HAYIR” cephesine -yer aldıkları için “12 Eylül evvelinde yaşanmış olan zulümden pay almış biri olarak Mahkeme-i Kübra’da hakkımızı sizden alacağız” demekte ve Allaha havale ettiğini söylemektedir.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Devlet Bahçeli’ye kızmaya çalışarak, kendisini haklı mı çıkarmaya çalışıyor? Buna kimse inanmaz. Yalçın Topçu ve arkadaşlarının neden “Evet” dediğini, “Evet” diyorsa da bu kadar kendini heba edercesine ortalığa düşmesini anlamak mümkün değildir.

 

Kaldı ki, 12 Eylül’ü yapanların yargılanması ve ceza almaları mümkün değildir, Ülkemizde kanun değişiklikleri geriye yürümez, ayrıca zaman aşımı denen bir durum söz konusudur. Aynen bu Anayasa değişikliğini yapanlar gibi Yalçın Topçu da ülkücülerin saf olduğunu zannetmekte ve zekâları ile alay etmektedir.

 

 Bu Referandumda Saadet Partisi de “Evet” demektedir, AKP ile aynı gelenekten gelmelerine rağmen, Yalçın Topçu’nun yaptığı gibi, AKP’ nin Gençlik Kolları teşkilatı rolüne soyunmuş değillerdir.

 

Yalçın Topçu, acaba 24 saat kesintisiz demokrasi için mi, iddia ettiği gibi 12 Eylül mağduru olduğu için mi, yoksa herkesin bildiği gibi ve kendisinden açıklamasını istediğimiz, (bir türlü açıklayamayacağı) nedenlerden dolayımı, varını yoğunu ortaya koymaktadır?

 

Ben de; Muhsin Başkan’ın bir dava arkadaşı olarak, kendi siyasi ikbali için, BBP’ yi birtakım tezgâhlara alet ettiği için, Ülkücü tavır sergilemediği için, kraldan çok kralcı olduğu için, her sıkıştığında Muhsin Başkanın arkadaşı olduğunu söyleyerek istismar yapıp timsah gözyaşları döktüğü için hakkımı helal etmiyorum. Kendi partisinde, kendisi gibi düşünmeyen insanlara çamur ve iftiralar attırdığı için, Yalçın Topçu’ya, hakkımı helal etmiyorum. Yalçın Topçu’yu ve arkadaşlarını Allaha havale ediyorum.

 

Yalçın Topçu’ya ve arkadaşlarına soruyorum, kendi ifadeleri ile “Muhsin Başkanın şahadet sürecinde, devletin itibarı Keş Dağlarının altında kalmıştır” diyordu, acaba bu konuda hükümet partisi olan AKP’ ye hakkını helal ediyor mu dur? Genel Başkanlığını yaptığı camiasına bir açıklama yapmayı düşünür mü? BBP’ de ki Ülkücüler, Yalçın Bey’ den bu soruların cevabını bekliyor. Yoksa gereğini yaptı da devletin itibarı kurtuldu da partilileri mi bilmiyor, ya da yılların klasiği gibi kesin bir bildiği var ve zamanı geldiğinde mi partililerine söyleyecek?

 

Geçtiğimiz günlerde makam ve ikbal peşinde dolanarak, Bir TV kanalında arkadaşı ve Genel Başkan Yardımcısı olan bir zat “Muhalif olanlar” ı Ergenekoncu olarak suçlarken hangi dava adamlığı vasfı ile ve nereden aldığı cesaret ile böyle konuşmuştur?

 

Kendisine muhalif olanların toplamış olduğu kurultay imzalarını teslim etmek için gelenleri partiye aldırmayarak kaç saat kesintisiz demokrasiye hizmet etmiştir?

 

Bu kirli pazarlıkların ve kirli üslubun sorumluları, gerçekte “Ülkücü” olanları asla temsil edemezler.  “Milli-Gayri Milli” ayrışmasının su yüzüne çıktığı şu günlerde Milli tavrın ortaya konulması gerekmektedir.

 

Ülkücülük her şeyi bir tarafa bırakarak, illa da milletvekili olmak değildir, Ülkücülerin iktidar mücadelesi; ülkenin birliği, bütünlüğü ve “Milli Devlet” ülküsünün gerçekleşmesi uğrunadır. Günümüzde, her zamankinden daha fazla ülkemizi tehlikenin eşiğinde görüyorsak bunun sorumluları ile Ülkücülerin yan yana yürümesi mümkün değildir.

 

Bundan sonra Sayın Yalçın Topçuya önerim şudur: Başbakan ile beraber Türkiye’yi dolaşsın, böylesi daha şık olmaz mı? Miting meydanlarında, Başbakandan önce sunumu yapar, kalabalığı ateşler, meydanını heyecanlandırır, hazır hale getirir, Başbakan da çıkar konuşur. Bakalım AKP’ liler beğenecekler mi? Bu Sayın Yalçın Top’çunun geleceği açısından oldukça önemlidir.

 

Buradan Büyük Birlik Partisi’ne gönül veren arkadaşlarıma bir çağrıda bulunmak istiyorum. Bu kirli oyunlara kimse kanmasın Milletin geleceği için 12 Eylülde yapılacak Referandumda “Hayır” oyu versinler.

 

Allah Yüce Milletimizin “Yar” ve yardımcısı” olsun.

 

Bekir Genç BBP Üst Kurul Delegesi

 ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
Mustafa ERDOĞAN
Önüm arma sağım solum FETÖCÜ!
FETÖCÜLER, FETÖ ile mücadele edenleri tasfiye ediyor. Sanayi Bakanına 8/8/2018 tarih ve 47147922-903.02.01/1300 sayılı ONAY imzalatarak Bakanın gözünün önünde hem Bakana, hem çalışanlara operasyon çekip 45 kişiyi MERKEZDEN sürdürdüler!HİÇ KİMSE FÖTE İLE MÜCADELE EDİLİYOR YANILGISINA KAPILMASIN!
LeenaSess
anlamadim
nasil yani
HareHaisa
Leg Lengthening Medical procedures Isn't The best option
The Pitfalls When it relies on surgical procedure you can find always dangers which can be included also. Using this type of type you will be taking a look at extremely extended recovery intervals where you will not have the opportunity to complete considerably in any respect. This will likely not tone like a risk but this is just the start if all of it goes nicely.The treatment entails breaking your legs and adding steel plates between having a gap which is loaded once your bones increase increasing your peak. Straight away you'll be able to tell this really is likely to get a very agonizing technique, to not point out side-effects this kind of as nerve damage, limps, twisted bones and a lot of a lot more!Will you be nevertheless considering going by way of this technique? The Shoe lifts If you're nonetheless intrigued then let me inform you now that it is going to be quite tough to uncover an real competent surgeon and when you need to do uncover a single they can be going to charge you a lot as well as even worse you may not have confidence in them, especially when it arrives to your method such as this.Have you been confident you want to endure this because you need to increase taller? Height Insoles http://www.hodhodoman.co.cc/vb/showthread.php?p=989&posted=1
şş
şşt
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ DEKANI HÜSEYİN AKKAYA AK PARTİDEN MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI OLDUĞUNU İLAN EDİP GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ!!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.