Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Selçuk Özdağ'a saldırı anının
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a cuma günü evinin önünde s
Sağlık çalışanlarına getirilen
Sağlık Bakanlığı tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamında sağlıkçılara yönel
Huzurevleri ve bakımevlerinde
Türkiye'de koronavirüs tedbirleri gereğince huzurevleri ve bakımevlerinde kalanl
Kılıçdaroğlu: Bütün apartman g
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Apartman Görevlileri Buluşması'nın açılışında kon
Bilim Kurulu üyesi açıkladı: N
Bilim Dalı Başkanı ve Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Yeşim Taşova
CÜ'DE BİLİŞİM VE GİRİŞİMCİLİK RÜZGARI ESTİ...

CÜ'DE BİLİŞİM VE GİRİŞİMCİLİK RÜZGARI ESTİ...

  Bu haber 09 Ekim 2012, SALI 09:06:31 eklenmiştir.
CÜ'DE BİLİŞİM VE GİRİŞİMCİLİK RÜZGARI ESTİ... Cumhuriyet Üniversitesi ile Microsft işbirliğinde Bilişim ve Girişimcilik Semineri düzenlendi.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Seminere Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Erkul, öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

 

 

Seminerin açılış konuşmasını yapan Rektör Kocacık, "Üniversitemiz ile Microsoft arasında gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sonucunda ilk faaliyet olarak Bilişim ve Girişimcilik Semineri düzenliyoruz. Bunun ardından Bilgi Teknolojileri Akademisi kurulacak. Akademi de Uluslararası geçerliliği olan sertifikalar verilecek. Daha sonra ise Üniversitemiz ile Valiliğimiz işbirliğinde Halk Eğitim Merkezi'nde Bilişim Akademisi kurulması programı var. Aralık ayında bunlar hayata geçirilecek" dedi.

 

 

Bilgi Teknolojileri Akademisi'nin öğrencilere büyük katkı sağlayacağını dile getiren Rektör Kocacık, "Uzaktan eğitim merkezimiz aracılığıyla tüm öğrencilerimize bu hizmet verilecek. Bu önemli bir gelişme. Bunu sağlayan Microsoft Kamu İşleri ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk Müdürü Erdem Erkul başta olmak üzere tüm panalistlerimize teşekkür ediyorum. Bu işbirliğimizin sürmesini istiyoruz" şeklinde konuştu.

 

 

Rektör Kocacık'ın konuşmasının ardından Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği Onursal Başkanı Sezai Hazır moderatörlüğünde Microsoft Kamu İşleri ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk Müdürü Erdem Erkul, BM Uluslararası Özel Sektör ve Kalkınma Ofisi Direktör Yardımcısı Hansın Doğan, Tobb Genç Girişimciler Üst Kurul Üyesi Ziya Kalkavan ve Sivas Tobb Genç Girişimciler İl Başkanı Ahmet Saygın tarafından verilen Bilişim ve Girişimcilik Semineri gerçekleştirildi.

 

 

Program sonunda Rektör Kocacık ve Yardımcısı Erkul tarafından panelistlere plaket verildi.

 ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
ey saray erkanı...
sancak beyliği
kahinin yazdıkları ibretlik olaylara eklenecek o kadar şey var ki icadın kardeşi başkan adayı oldu kendi memleketinde 3 kişiden oy aldı. memleketinde arkasında duracak bir allahın kulu var mı bir sorsunlar. bunlarda uçkur davası ırsi galiba kardeşi de yurt sorumluluğu yaptığı sıra yurt öğrencisi ile(birinci sınıf güz) ilişki kurup birinci sınıfın bahar yarıyılında öğrencisinin üniversite kampusüne yatay geçişini sağlayıp sarayda saltanat sürdü. yaklaşık 5 yıldır görev yeri ile görevi ile ilişkisi yok. akıl hastası şüphesi ile raporları varmış. 5 yıldır rapor üstüne rapor göreve gelmemeler bir araştırılsın. memleketinden, görev yerinden rastgele 3 kişiye sorulsun. ne olduğu çıksın. tabi sırtı sağlam. aslında köpeksiz köyde değneksiz geziyor derler böylelerine. eğer bunu durduran biri çıkmazsa göreceksiniz bunun akıbeti kötü(allahından bulacak)onca insanın ahı var. ey icatın kardeşi alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. adamın kazık atmadığı hemşehrisi, arkadaşı, dostu var mı bir sorun. böyleleri kapıya bağlanmaz. döner seni de ısırır. başına buyruk tam sultan(sarayı da sancağıda idare eden süper gizli güç. kimse güç yetiremez! yarın bu zat-ı muhterem sancağa müdür olur. ey erkan-ı saray kulaklarınızı açın. görün icatlarınızı ya da görmeyin; zaten siz destekledikçe bu icatlar başınıza ne dertler açacak göreceksiniz. neler neler demeli ama kelimeler yetmez. hele bekleyelim görelim...
FARYADI İSYAN
KAHİNE DESTEK DALKAVUKLARA CEVAP
ACABA; KENDİNİ KÜÇÜK DAĞLARIN SAHİBİ ZANNEDEN, TOPLUMA, ÇEVREYE, İNSANLIĞA ZERRE FAYDASI OLMAYAN AKSİNE ZARAR VEREREK NEMALANMAYI ÇIKAR SAĞLAMAYI ŞİAR EDİNMİŞ, ELİNE KILIÇ ALMIŞ PADİŞAH DALKAVUKLUĞUNU EBEDİ ZANNEDEN İNSAN SIFATLI MAHLUKATLAR BİRGÜN KAZDIKLARI KUYUYA KENDİLERİ DÜŞMEZ Mİ ZANNEDİYORLAR? DALKAVUKLUĞUN SAĞLADIĞI ÇIKAR, DÜRÜSTLÜĞÜN KAZANDIRDIĞI FAYDADAN DAHA FAZLA OLURSA, O ÜLKE BATMAZ MI?
PİSYEDİLİ
SANSÜRCÜLERİN DİKKATİNE
EGEMENCİLER MALUMUNUZ ! " HAKSIZLIKLAR KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR " DERLER !.... PİSYEDİLİNİN YORUMLARINA SANSÜR KOYMAYA DEVAM !... REKTÖRÜ DE ŞİŞİRMEYE DEVAM !... UNUTMAYINIZ KİM NE EKERSE ONU BİÇER !... BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ ?......
FARUK'UN EN HAS ADAMI ZAHİR'DE YOK GÖREMEDİM
FOTOLARDA YOK GİTMEDİM AMA
Faruk Hoca'nın en has adamlarından, sonradan olan diyelim. oda gelmemiş. Gerçi çok yoğun çalışıyormuş bu sıra. ne iş yapıyor biliyormusunuz. Giresun'lu ya vatandaş sivas'a deniz getirecekmiş. Nasıl mi? Vakfa ait tüm kantinlerin önüne havuz inşa ettirerek. Bu Havuzların ortalama maliyeti 20 bin tl imiş. Bu havuz'ların içinde alabalık yetiştirecekmiş!!!! Bu Zahir'in kime yada neye hizmet ettiğini anlayamadım. Alın size yeni bir yorum konusu. Benden bu kadar.....
Aksi
Komik Okurdu
Ödün verilmeden bu görevin alındığını düşünmüyorsunuz sanırım. Bu ekibin de ciddi vitrin sorunu var ve düzelecek gibi de görünmüyor. İmaj kötü, uygulamalar acemice hiç hazır değilmişiz onu anlıyoruz ! Kurt bünyeyi kemirmeye ilk günden başladı !
Ağzı Olan Konuşuyor
El insaf
Hani bir reklam vardı. Ağzı oyan konuşuyor. Tam da o durum yaşanıyor. Neymiş efendim, panele yöneticilerden kimse katılmamışmış. Doğrudur. Ama madem yazıyorsunuz bari biraz bilgi edinin. Salı günleri Fakültelerin kurul toplantıları var. Dekan veya yöneticilerin işlerinin başında. Elbetteki işlerini yapacaklar. Dışardan biri olarak gördüğüm salonun hınca hınç dolu olduğu. Biraz insaf, biraz bilgi ve binaz da vicdan (varsa eğer)
MOLOZ EMİR VERMİŞ
GİTMEYİN DEMİŞ
FARUK HOCANIN KENDİ ADAMI OLAN BİR DEKANI BİLE YOKTUR YALAN MI? NEYE GELSİNLER Kİ? HEP SAĞA SOLA TALİMATLA ATAMALAR YAPILMADI MI O BAKANIN ADAMI O MİLLETVEKİLİN YAKINI O BAKIRIN ADAMI O BİLMEM KİMİN ADAMI O MOLOZUN ADAMI O OMARIN ADAMI V.S. BUNU GÖREN MOLOZ BENİM REKTÖRLÜĞÜM SÜRÜYOR GİTMEYİN DEMİŞ.....
19.30 haberlerinde yok
20.00 haberlerindede
Bu panel haberini hiç bir tvde göremedim günlük hiç bir haberi kaçırmam önemli gelişme bir haber niteliği taşısaydı çıkmazmıydı... DDemek ki önemsizki dekan beylerde gelmemişler yorulmamışlar helal olsun belkide Ali Erkula mesaj verilmek istendi!
Bilalemun temsilci göndermişti
inkar etmeyin
Bilalemun temcilcisi olarak Ebu Hasanı göndermişti bu girişimi ile temsil etmiş oldu. Kimseye haksızlık etmeyin ha bilalemun ha Ebu Hasan ne fark ediyor? Al birini vur ötekine bir faruk hocanın kaç tane dekanı varki? onu önce sorgulayın!!!! Redkitde yoktu temsilcisi olarak at kuyruğu gönderebilirdi haksızmıyım ?Mucuk mucukkkk
yorum mu
istiyorsunuz!
Yani Cumhuriyet Üniversitesi Staj yapma yeri? Vah vah. Acemi kadrolarla iş mi yapılır? Yoksa kaos mu yaratılır? Önce Bina değil insan kazanalım. Sorun görünen, görünmeyen sorunlar da. Yoksa bir odada beş kişi de çalışır, bir sınıfta 100 kişi de öğrenim görür.

Amannn sizdeeeeeee
Ne abartıyorsunuz genç girişimci toplantısı değilmi bu? Dekanların, amirlerin, memurların ne işi var kardeşim gençlere yönelik bir toplantı yapılmış demek ki dekanlar v.s.tuzu kuru, yada rektörlük danışmanları, basın yayın paneli yeterince duyuramamıştır. Sabahta camdan izledim temel atma töreninde de kimse yoktu. Ne bir dekan nede bir amir, müdür kimse yoktu. Faruk hocanın kadrosu acemi olduğundan bu normal. Daha ayrıntılı yorum yapmak için erken.
Bektaşi
Şeştaşi
Bu ne idi şimdi. Bu sempozyum Edebiyat fakültesine mi verildi?? Kaç dekan var? hadi şekil yapmaya ben buradayım diyerek İlyas beye oy verip gözükenler var anladık ta!! tüm idareciler varda biz mi göremiyoruz?? İlyas beyin görüntülerini taa ki 4 yılın sonunda bakıp eleştiriyorduk?????Herkes can yeleğini giysinn.
kahin
saraydan haberler
BU GÜN SİZE SARAYDAN VERECEĞİM HABERLERİ OKURKEN ÖNCE DÜŞÜNECEK SONRA KİMİLERİNİZ GÜLECEK, KİMİLERİNİZ ŞAŞIRACAK, KİMİLERİNİZ “ZATEN BİLİYORDUK”, KİMİLERİNİZ “PADİŞAH BİLMİYOR MU?”, KİMİLERİNİZ “BÖYLE OLACAĞI ZATEN BELLİ İDİ” VS., VS., DİYECEKTİR BİLİYORUZ AMA ANLATALIM İSTEDİK. ZAMANIN BEHRİNDE BİR PADİŞAHLIK VAR İMİŞ!! TABİ PADİŞAH KAVUĞU BAŞINA TAKAR TAKMAZ BİR TAKIM ATAMALAR YAPMIŞ. HATTA FAZLALIK OLSUN DİYE “GÜVERCİN, HABERLEŞME, İLETKENLİK” DİYE YENİ BİR İCADİ İCAT ETMİŞ. HANİ GÖREVDİR DİYEREK İCATLARDAN BİRİSİ PADİŞAHIN İLAÇLARINI YAZDIRMAK İÇİN ELİNDE KAGID İLE HEKİMBAŞI BİR ÜSTADIN KAPISINA DAYANMIŞ!! OLACAK YA HEKİMBAŞI İSE O SIRADA TOPLANTIDA İMİŞ! SECRETERYA DAN HEKİMBAŞINI DIŞARIYA ÇIKARMASINI İSTEMİŞ. HEKİMBAŞI İSE “SONRA” DEMİŞ!! TABİ YENİ İCAT ANLAR MI? BİR, İKİ, SE, CİHAR VS. EN SONUNDA HEKİMBAŞI DIŞARIYA ÇIKIP YAPTIĞININ YANLIŞ OLDUĞUNU ANLATMAYA ÇALIŞMIŞ!! YENİ İCAT ANLAR MI? YOK SENİ KADIYA ŞİKAYET EDECEM! YOK O MAKAM, YOK BU MAKAM SANA HADDİNİ BİLDİRİR CİNSİNDEN LAFLAR ETMİŞ!!!! TABİİ YILLARIN ÜSTADI HEKİMBAŞININ CANI ÇOK SIKILMIŞ, AĞIRINA DA GİTMİŞ AMA İŞTE AMA?? TANSİYON DAYANMIŞ 24 LEREEE!! BAKİNİZ BEN NE DİYECEĞİM.. OLİM YANİ OĞLUM BEN SANA VALİ, BAKAN, YOK BAKMAYAN, DANİŞŞMAN, YOK DANİŞİLMAYNNNN OLAMAZSIN DEMEDİM Kİİİİ!!! ADAM OLAMAZSIN DEDİM ADAMM” NASIL ŞİMDİ BU KISSADAN HİSSEYİ ASIL PADİŞAH ALSIN. NİYE Mİ? NEDEN Mİ? ÖNCE GİT İLAÇLARINI SEN YAZDIR. SONRA KAFANI KALDIR VE BU YAZIYI İYİ OKU!! BU YENİ İCADIN “SARAYIN SANCAK BEYLİĞİNDE OTURAN KARDEŞİNİ SARAYA ALDIRMAK İÇİN SARAYIN VERDİĞİ İLANA KARDEŞİNİN YAPTIĞI “DOCTORA VEYA YÜCSEK LİCANCE” NİN KONUSUNU YAZDIRMIŞ DİYORLAR. HANİ KAVUĞU BAŞINA KOYARKEN ADALETTEN BAHSEDİYORDUN?? BU YAZILANLARIN KAHRAMANLARI YARİN İSİMLERİ İLE memurlar.net’ te YAYINLANINCA TÜM TÜRKİYE COĞRAFYASINA REKLAM OLUNACAK. HAA BİR DE YENİ İCADIN TİPİNE, KILIĞINA BAKMADAN UCKURUNA OLAN DÜŞKÜNLÜĞÜNDEN BAHSEDİYORLAR Kİİİ İYİ ARAŞTIR. FERMAN SENİN DAĞLAR BENİMDİR. İYİ BİLESİN. BİZİM KANUNLARIMIZ DA “DAĞDA DANA KOVALIYANLARIN EVDE ANASI KOVALANIR” CÜMLE ALEM İYİ BİLE. SEN DE PADİŞAH. BU OLAYLAR BİZİM TAKDIĞIMIZ KAVUĞUN GÖLGESİNDE YAŞANMIYOR..
pisyedili
egemenciler görün bilin gardaş
Heç bir dekan yahut müdür izlemeye gelmedi gardaşım eşittiniz mi heç böyük başlardan kimse yoktu GARDAŞ sedece en böyük baş bendim GARDAŞ geriden ağrı Gardaş HERKES DOSTUNU DÜŞMANINI BİLSİN GARDAŞ Rektör beyimde atadığı kadrolardan ne kadar gurur duyuyordur bilemek ama HAYIRLI OLSUN GARDAŞ


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.