Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
403 Forbidden

403 Forbidden


openresty
Fabrikada çıkan yangında 2 kiş
İstanbul Tuzla'da yanan et üretim fabrikasındaki yangının söndürülmesinin ardınd
Helikopter kazasında şehit ola
Helikopter kazasında şehit olan 11 asker için Elazığ Havalimanı'nda uğurlama tör
ABD tahvil faizleri yeniden ar
ABD'deki 10 yıllık tahvil faizlerinin bu akşam itibariyle yeniden yükselmesi son
Elazığ 8. Kolordu Komutanı, he
Bitlis'te düşen helikopterde şehit olanlardan birinin Elazığ 8. Kolordu Komutanı
Erdoğan'dan Bahçeli'ye sürpriz
Cumhurbaşkanı AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet B
EVET YOLLARINDA DAĞILAN BÜYÜK BİRLİK

EVET YOLLARINDA DAĞILAN BÜYÜK BİRLİK

  Bu yazı 10 Eylul 2010, Cuma 01:07:38 eklenmiştir.
Yazar : Altan KAYABAŞI
Zindanda çile çeken kırk çatal yürekli Muhsin vardı. Öyle diyordu Ozan ARİF.


12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yaşıtlarımız sevgili yolu gözlerken biz Kırk Çatal Yürekli Muhsin’i bekledik.Ülkü Ocaklarının efsane genel başkanıydı ve hemşehrimizdi. Gün geldi kavuştuk Genel Başkanımızla. Söz etmesine gerek yoktu  lisanı hali anlatıyordu kendini. Samimi  mümin ve büyük Türk Milliyetçisi idi .İnançlarımızı ve ülkümüzü hiçbir zaman yellere ve sellere vermedi.Biz de onu hiç terk etmedik. Milli Mutabakata çağırdı buradayız dedik, Yeni oluşum dedi buradayız dedik. Gün geldi  Her nefis ölümü tadacaktır emri ilahisine uydu Genel Başkanımız ve gerçek dünyaya göç etti. Mekanı cennettir. Biz hakkımızı helal ettik; biliyoruz ki ,Sen düşmanlarına bile hakkını helal edecek kadar büyük bir yüreğe ve Hz. Ebubekir  imanına sahiptin.

        Giden yiğidin ardından bir takım cüceler,fındık kadar beyinleri ile Canbaza Bak Oynatmaya başladı ÜLKÜDAŞLARIMA. Bayıldılar, ayıldılar, slogan attılar. Halbuki biz kırk kişi idik ve kırkımızda bir birimizi bilirdik.Yürekleri ,çapları ve cesaretleri ortada idi bu cücelerin.

     Dünya malına ,mevkiine ,şanına ve şöhretine davasından bir adım geriye atmamıştı Muhsin Başkan.Diyordu ki , onlarca ülküdaşımı kucağımda şehit verdim(Bu şehitlere onlar şehit değil geberdi diyen  selamet zihniyeti ile beraber EVET bayrağı sallayan gafillerin ahirette vay hallerine) buluğu çağına zindanlarda giren ülküdaşlarım  var.

     Hayatta iken sırtında bilek güreştirenler şimdi ise Ruhaniyeti üzerinden hareketi pazarlamaktadırlar. BBP genel merkezi ,başkanları ve yöneticileri televizyonları gezerek neden evet dediklerini anlatıyorlar. Aslında basit anlata bilirler  akçeli işlere girdik beklim ilk seçimlerde vekil olacağız nefsimize dur diyemiyoruz biz bu kadar adamız diye bilirler.Kızdığımız ve öfkelendiğimiz birkaç tane  zevatın cezaevi anılarına anlatarak (bu arada anlattıkları ile ilkokul bebelerini bile ikna edemezler) EVET oyunu istemeleri değildir.Yedi gün yirmi dört saat yapabilirler bunu ta ki Rahmetli Genel Başkanı alet etmesinler.Siyasal Bölücü Hareketi AÇILIM safsatası ile hareketlendirip ,terörü azdırıp, bölücü terörün adını Kürt Meselesine çıkaran bir zihniyetin kendi meşruiyetini oylattırdığı bir referandum da  Rahmetli Genel Başkan üzerinden Evet propagandası yapanlar  için binlerce ülküdaşımız ve şehitlerimiz adına YAŞASIN CEHENNEM diyoruz.

           Bu görünümü ile BBP ‘si ülkücülükten ve Türk Milliyetçiliğinden istifa etmiştir.Bir gurubun ticari şirketi gibi çalışmaktadır. Nasıl ki  kim var diye sorulduğunda biz varıp deyip gece gündüz hareketin ihyası için çalışmış isek şimdide bu cücelerin ve yereldeki uzantılarının yer  ile yeksan olması için  bütün gücümüz ile çalışacağız.

          Allah’a ve amentüye itikadımız tam.Biz bu dünyada siyaseten bu cücelerden hesap soramaz isek Adli İlahinin Gerçek dünyada hakkımızı koymayacağından eminiz.Zira biz  bu cücelere hakkımızı helal etmiyoruz.

Selam ve Dua ile

Altan KAYABAŞI


Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
muhsin sever
ne güzel
ne güzel söylemiş sayın avukatımız
m.mustafa yıldız
selam
sayın altanbey köyümüzden böyle okuyup ve yazanların olması beni mutlu ediyor.sizin gibi düşünmüyor olsamda yinede evetçilere dahada fazlasını söylemek gerekir.hani 12 eylül darbecileri yargılanacaktı,dar ağacını nereye kurdular acaba yalancılar,düzennbazlar,yalan imanın kurdudur. yalan ahlaksızlıktır elinde iki tarafı keskin bir silah yalanda söylese kesiyor onu açmıyorum anlıyan anlar saygılarımla
veli reçber
hayda
altan bey yazınızı yeni okudum. hayda. nereden çıktı dağılma şimdi. adamlar durmadan kenetleniyorlar. ocak, parti sürekli aktif. evet diyerekte çıkan %58 3/1 ine ortaklar. şimdi çıkıp bu oranı %20 sibizim etki alanımız çerçevesinde oldu deseler aksini nasıl ispat edeceksiniz. kullanılan oy sandıklarının hepsini gözetleme şansınız varmı? hani hep diyordunuz kol kırılır yen içinde kalınır diye. sizin parti mensubiyetiniz kalmamış. bence istifa edin. erdemli bir davranış yapmış olursunuz.
hasan
ilginç
dağılma muhsin başkanın halkına güvenip amerikalıları red etmesiyle başlamıştı biraz büyük düşünürsek muhsin başkan abd nin hep gözüne battı hep rahatsız etti ya iktidar olacaktı yada şehid yani bu suikastti dünyadan bağımsız düşünmeyin........
melikhandadas
bbp; ne akp nin nede mhp nin kuklası olmayacaktır.
bbp liler evet demedi.ben bbp lki olarak hayır dedim ve de vicdanen rahatım.yalçın topçunun bbp si ile muhsin başkanın bbp farklşıdır.başkanlık sistemi yolunda gitmeye çalışan tayyibin oyununa gelipte türkiyeyi iki kutuplu siyasete sürükleyenlerden olmayacagız.sagcılar ve solcular veya adına ne derseniz deyin.muhalefet veya iktidar.sagı tek çatıya toplamaya çalışıyorlar.amerikadan oldugu gibi.sosyalistler demeokratlar...bbp nin şu anki 3-5 yöneticisi bu yönde atım attı diye bbp lileri öyle değerlendiremezsiniz.neden hayır dedik diye mhp li damgasıyla bölmeye çalışmayın..........
bülent
haklısınız
ağzınıza sağlık çok teşekkür ederim
hasan
zaten
bbp zaten dağıldı muhsin başkan ölünce dağıldı büyük dava adamları ölünce arkada büyük boşluk bırakılar bbp,ye olan aynı şeydir.........
ahmet demir
tam bir safsata...
yazı tam bir safsata. rahmetliyi hayatta iken hain ilan eden zihniyetlerin düşüncesini yansıtmış yazar. senin bu yazın ile asıl öbür dünyada görüşür o bahsettiğin şahıslar.
Nizam-ı Alem
Hadi bee !!
Bana Büyük Birlik Partisinde emek harcamış,MUHSİN ATA'mın deyimiyle ''çocuklarının süt parasından kesip''ben gibi evinin kirasını vermeyipte Ankara yollarına düşenlerden hangisi HAYIR cephesinde yer aldı?Büyük Birlikte olupta Hayır diyen ki...m var.İçmuhalefette Yavuz AĞIRALİOĞLU,Tuna KOÇ,Nevzat YANMAZ gibi isimler bile EVET dedi.Bbp nin dağıldığı yok.Bu Mhp liler hala bizi payandaları gibi gördüğü için dağılacaz diye düşünüyorlar.Siz asıl Mhp yi kurtarın siz dağılacaksınız.Bbp bir çile partisidir,kimseden icazet almaz.EVET dedi diye AKPli olmaz,Hayır deseydi Mhp li olmayacaktı.Biz haktan yana olduk hep.Muhsin Başkan Ateist-solcu Ufuk URAS a dahi mecliste destek verdi.Adam haklıydı çünkü verdi desteğini.Bize kimse siyaset öğretemez.Sizin yetiştiğiniz cafcaflı milyon dolarlık siyaset okullarına benzemez bizim okullarımız.Bir simidin 10 parcaya bölünüp musluk suyuyla yenilip şükredildiği kutlu OCAKLARDA yetiştik biz. Birde başlıkta ''Zindanda çile çeken kırk çatal yürekli Muhsin vardı. Öyle diyordu Ozan ARİF.'' sözünü kullanmışsınız.Birde 93 te katılıdğı konserlerde ''Hain Muhsin'' ''Bağbuğun köpeği olmayacaklar '' diyen Ozan ARİF var bunuda dikkate alın o zaman.Muhsin Başkan ölünce hepsi değerini anladılar.


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 

Diğer Altan KAYABAŞI Yazıları
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.