Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
Euro tüm zamanların en yüks
ABD'de beklentilerin oldukça üzerinde gelen enflasyon verisinin ardından dola
Sivas'ta kumara büyük ceza
Sivas'ta arefe günü kumar oynayan 17 kişiye toplamda 30 bin 639 TL para cezas
Süleyman Soylu'dan Sedat Peke
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sedat Peker'in kendisini hedef alan sözler
Sedat Peker 4. videoyu yayıml
Sedat Peker, 4. videosunu yayımladı. Peker, Barış Akademisyenleri hakkında,
Normalleşme planı ortaya ç
Türkiye'de koronavirüs vaka sayılarının artmasıyla alınan 'tam kapanma' k
SÝVAS CUMHURÝYET ÜNÝVERSÝTESÝNDE TAÞLAR YERÝNE OTURUYOR!

SÝVAS CUMHURÝYET ÜNÝVERSÝTESÝNDE TAÞLAR YERÝNE OTURUYOR!

  Bu haber 05 Ekim 2020, Pazartesi 03:50:18 eklenmitir.
SÝVAS CUMHURÝYET ÜNÝVERSÝTESÝNDE TAÞLAR YERÝNE OTURUYOR! Geçtiðimiz günlerde Saðlýk Bakanlýðý'na baðlý Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüðü'ndeki görevinden istifa eden Prof. Dr. Hilmi Ataseven tekrar kadrosunun bulunduðu Sivas Cumhuriyet Üniversitesine Týptan sorumlu Rektör yardýmcýlýðý görevine getirildi.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Prof. Dr. Hilmi Ataseven’nýn týptan sorumlu rektör yardýmcýlýðýna atanmasýndan sonra geçmiþ dönem bu görevde bulunan Prof.Dr. Ahmet Alim’in ise Týp Fakültesi mezunu olmayýþý ve þimdilik eski Týp Fakültesi dekanlýðý görevinde bulunan YÖK’e ve adli mercilere hak arayýþýnda bulunduðu bilinen Prof.Dr. Ýlhan Çetin’in durumunun belirsizliðinin devam etmesi nedeniyle atama yapýlamýyor.

Diðer taraftan Genel Sekreter yardýmcýlýðý görevine ise þuanda kadrosu Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde öðretim elemaný olarak bulunan ve Sivas Belediyesinde eski Kurumlar Arasý Geçici Görevlendirme Yönetmeliðine göre çalýþan ve bu Yönetmeliðin 29 Þubat 2020 tarihinde deðiþiklik yapýlmasýna dair yönetmelik Resmi gazetesinin yayýmlanmasýyla ne hikmet ise üniversiteye bir türlü geri dönmeyen, çaðrýlmayan ve YÖK mevzuatýna uygun veya hangi baþka yönetmeliðe, maddeye göre görevlendirilmeye devam etmesine bir anlam verilemeyen Sivas Belediyesinde hukuksuz olarak Özel Kalem Müdürü olarak görev yapmaya devam ettiði ifade edilen Emrah Davut Irmak ise yaþ haddinden emekliliðine kýsa bir süresi bulunan Sami Bozpolat’ýn yerine üniversiteye Genel Sekreter Yardýmcýsý olacaðý, sessiz sedasýz geriye dönmesi ve sonrasýnda makamsýz kalmamasý, her türlü yaptýrýma devam edebilmesi için böyle bir kýlýf hazýrlandýðý edinilen duyumlar arasýnda.

Gazetemiz kadrolarý tarafýndan Emrah Davut Irmak’a bu konun doðruluðu sorulduðunda Irmak’ýn sessiz kalarak konuyu doðruladýðý anlaþýlmýþtýr.ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!
Filmi silgin
Garibanýn ekmegiyle ugraþmayýn
Ýbb halk ekmek 250 gramlýk ekmek 1.25 Tl Ankara halk ekmek 250 gramlýk ekmek 1.25 Tl. Sivas halk ekmek 200 gram lýk ekmek 1.35 Tl. Yani istanbul ve Ankara ya gore 1 Tl olmasý gereken ekmek 1.35 Tl Gramaj daha dusuk fiyat daha pahalý ( % 35 daha pahalý)
...
...
Saz ellerinde istedikleri gibi çalýyorlar.


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.