Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
Saadet Partisi’nden Squid Ga
Saadet Partisi Ankara İl Başkanlığı, Merkez Bankası’nın (MB) yeni faiz
Cumhur İttifakı 'asgari ücr
Cumhur İttifakı, kötü giden ekonomik göstergeler nedeniyle geçim sıkınt
Türkiye’nin gri listeye al
Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan, FATF raporunda Türkiye'nin 'gri liste'ye al
Gri liste kararı doları uçu
FATF'ın Türkiye'yi kara para aklamayla ve terörle mücadeleyle mücadelede ye
Ayhan, Şeker Pancarı ve Mor
Sivas Valisi Salih Ayhan, içerdiği şeker oranı, kalitesi ve ekim alanı ile
Ömer Faruk Çýnargil, Baþkan adayý Demirgil’ýn Danýþmaný olduðu öðrenildi!

Ömer Faruk Çýnargil, Baþkan adayý Demirgil’ýn Danýþmaný olduðu öðrenildi!

  Bu haber 03 Subat 2021, Carsamba 19:50:37 eklenmitir.
Ömer Faruk Çýnargil, Baþkan adayý Demirgil’ýn Danýþmaný olduðu öðrenildi! Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Baþkan Adayý Hakan Demirgil, esnaf ve sanatkârlara yönelik hazýrladýðý projeleri tanýtmak için düzenlenen basýn toplantýsýna koronavirüs kurallarýnýn ihlal edildiði þikâyeti üzerine yapýlan ve Sivas’ta gazetemiz haberi sonra Sivas’ta büyük ses getiren, her kesim tarafýndan duyulan yerindeki polis denetiminin ardýndan Ýl Emniyet Müdürlüðünü ziyaret etti.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Ýl Emniyet Müdürü Kenan Aydoðan ile bir araya gelen Baþkan Adayý Demirgil, Ýl Emniyet Müdürü Kenan Aydoðan’a gerçekleþtirilen toplantý ile ilgili bilgiler vererek, “basýn toplantýmýza dair gerekli yerlere bilgi verdik. Tüm koranavirüs tedbirlerimizi alarak gerçekleþtirildiðimiz toplantý sýrasýnda polisimizi karþýmýzda görünce adeta bir travma yaþadýk. Ancak bizler bu olaydan ciddi bir üzüntü yaþadýk” dedi ve denetimle ilgili bilgi aldý.


Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Baþkan Adayý Hakan Demirgil’e, Ýl Emniyet Müdürü Kenan Aydoðan’ý ziyareti sýrasýnda Sivas Þoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasý Baþkaný Þaban Yalman, Sivas Berberler ve Kuaförler Odasý Baþkaný Ömer Þeker ve Büyük Birlik Partisi (BBP) döneminde Belediye Baþkan Yardýmcýsý görevinde bulunan Ömer Faruk Çýnargil’de bu ziyarete eþlik etmesi gözden kaçmadý.

Ömer Faruk Çýnargil’in baþkan adayý Hakan Demirgil’in danýþmaný olduðu bilgileri ulaþýrken, Demirgil’in seçim kapanyasýnýn Ömer Faruk Çýnargil tarafýndan koordine edildiði bilgilerine ulaþýlýyor.ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!
Mustafa
Bizde ayný düþüncedeyiz
Esnafým dünkü ve bugün bu haberleri okuduktan sonra en az 30 oyu bulunan esnaf ile telefon ile görüþtüm ve öðrendim ki herkes bu görüntüleri konuþuyor hakan bundan sonra ne yaparsa yapsýn seçilmesi çok ama çok zorlaþtý para pul saða sola saçýlmasý reklamlarla çarþýlarý donatmasý artýk yetmeyecek Mesut müdüre þimdiden hayýrlý olsun.
Sana yakýþýyor mu?
Yapma Hakan Caným
üzdün yüzdün kuyruðuna geldin nereden buldun bu adamý hiç yakýþýyor mu sana? Hiç mi etrafýna büyüklerine sormuyorsun? Mesuta þimdiden deðil çoktan hayýrlý olsun baþkanlýk.
yazýlar olsun
Oy yok
dünkü olaylar ve çýnargilin sayenizde hakanýn yanýnda görünce bundan sonra kimse benim eþime dostuma kredi kullanmýþlara oy verdirmem mümkün deðil


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
sanalbasin.com üyesidir
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.